Zrcadlo pověz, kdo je nejkrásnější

Jestliže jste si až do dnešního dne mysleli, že je emancipace pouze ženskou záležitostí, pak vás dnes vyvedeme z velkého omylu. Jsou totiž záležitosti, které jsou z historického hlediska pouze ženské a muži se do nich snaží protlačit. Jednou z nich je dokonce volba královny krásy.

Nemyslíme tím zrovna teď to, že by se muži snažili získat tento titul. Soutěžit ale chtějí také. Z tohoto důvodu vzniklo klání o muže roku. Ano, nechybí dokonce ani promenáda ve spodním prádle nebo volná disciplína. Většinou se jedná o zpěv, tanec nebo bojový sport. Tato myšlenka se zrodila v Libanonu a to před deseti lety. Od té doby je čím dál tím více populárnější. Je tedy jen otázkou času, kdy se tato soutěž dostane k nám, do České republiky. Nejde zde ale ovšem o prvoplánovou krásu, která je u mužů mnohem hůře definovatelná než u žen.
mladík s růžemi

Jde hlavně o to, aby muži měli charisma. Příkladem může být francouzský herec Jean-Paul Belmondo nebo americký herec a režisér Clint Eastwood.

Připadali nebo vám připadají krásní? Nám tedy ne. Přesto se ale mnohým ženám při jejich spatření podlamují kolena. Jedná se prostě o něco, co se nachází uvnitř. K danému charisma velmi přispívá i smysl pro humor, příjemný hlas nebo sebevědomí. Na tomto si stojí i tato pánská soutěž.

Muž roku může prorazit ve světě modelingu nebo dokonce showbusinessu. Výtěžek jde nejčastěji na charitu.
nálepka na čele

I tato soutěž má ale nějaké ty podmínky pro přijetí. Patří mezi ně věk, který musí být od dvaceti do třiceti let, žádné zkušenosti s natáčením porna nebo žádné zkušenosti s focením nahých fotek.

Proto tedy pozor! Pokud si jako matky myslíte, že z vašeho syna roste krasavec, který má charisma a možná by to mohl všem v takové soutěži nandat, dávejte mu na pískoviště nebo bazénku trenky. Jednou by vám totiž mohl vyčítat, že jste mu zkazily slibnou budoucnost, což rozhodně nechcete.