Paintball tábor nadchne každou holku i kluka

Ať už máte holčičku či chlapce, nezáleží na tom. Vždy se snažíme dětem vymyslet určitý program na léto. Letní prázdniny trvají dva dlouhé měsíce, během kterých je potřeba dítě zabavit. U některých je to snazší, u některých je to bohužel horší. Zvlášť v pubertálním věku, kdy dítě nenadchne jen tak něco. Čtrnáct dní strávených u babičky na venkově jsou fajn, babička totiž většinou všechno dovolí, takže je to taková ta pravá letní pohodička. Dovolená s rodiči? No, pro některé je to v tomto věku už trochu opruz. Přesto byste si na tom měli trvat. Děti rostou neuvěřitelnou rychlostí. Tyto roky ubíhají snad nejrychleji. Proto sbírejte tolik společných zážitků, kolik jen můžete, ať máte na co vzpomínat. I kdybyste měli jet na týden jen po České republice.

hráč paintballu

Přesto však chcete vymyslet něco navíc? Zkuste paintball tábor!

Věřte tomu, že bude dítě naprosto unesené. I když se vaše dítě s touto hrou ještě nikdy nesetkalo tváří v tvář, ničemu to nevadí. Jsou zde vítaní i naprostí začátečníci, kteří neznají ani pravidla hry. V rámci základního výcviku se zde naučí velké množství týmových her určených pro jednotlivce i týmy.

Bezpečnost je samozřejmě na prvním místě. Pracují zde proto profesionální pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti paintballu a pořádání her. Všechny soutěže jsou navíc dobrovolné, pokud se na ně dítě nebude cítit, nemusí se jich účastnit.

namířené zbraně

Paintball samozřejmě nebude jedinou náplní každodenního života na táboře. Děti si užijí také spoustu koupání, společenských her a soutěží, výletů, koupání a hlavně táboráků, které k táboru neodmyslitelně patří.

Tak co myslíte, nebude to právě to pravé? Nezaujme vaše dítě trocha akce a adrenalinu? Zkuste mu letos nabídnout něco nového a in. Třeba od něj konečně uslyšíte pořádnou odpověď a ne pouze jenom odseknutí, které je pro konverzaci teenagerů tak typické.