Nejlepší sortiment, jaký potkáte

Často si říkáte, že byste potřebovala kromě své velké klasické peněženky, kam schováte všechny potřebné kartičky, recepty na léky a mnoho dalších věcí, také nějakou menší? Takovou, kterou byste si kdykoli mohla vzít jen tak na nákup, nebo když jdete někam na procházku či na výlet?

kapsička na drobné

Pokud nepotřebujete zrovna do obrovského obchoďáku, většinou vám stačí karta a pár drobných nebo třeba jen ty drobné a taháte kvůli tomu velkou a objemnou peněženku, takže nemůžete jít jen tak bez batohu či kabelky? Rozumíme vám a připravili jsme pro vás speciální edici, které vévodí právě malá peněženka.

Ženy se s tím často potýkají. Mají za úkol řešit nákupy, propočítávat finance na domácnost, psát si lístečky, co je zapotřebí zařídit. A na to je potřeba zkrátka velká peněženka, do které se všechno vejde, ale na druhou stranu to v ní bude i skutečně přehledné.

praktická peněženka

Nejrůznější barvy, střihy a ozdoby

Pokud si chcete jít ale zaběhat a vzít si s sebou pár korun na koktejl, který si dáte za odměnu, nebo se chytáte na cyklistický výlet a plánujete zmrzlinu či pivo, určitě nepotřebujete všechny karty a peníze s sebou. Na to jsou vhodné naše malé a zároveň elegantní kousky, kterými oslníte, a navíc budou maximálně praktické.

Nač si dělat starosti, když to vůbec nemáte za potřebí? Nenoste peníze jen tak po kapsách, protože v dnešní době škoda každé koruny. Za takové poztrácené penízky si u nás můžete pořídit právě praktickou kapsičku na peníze, která poslouží dlouhou dobu, protože je vysoce kvalitní a za dostupnou příjemnou cenu.
Jaká to pro vás bude barva?

místo pro karty

Potrpíte si na růžovou, nebo máte raději nějakou imitaci kůže? Oblíbila jste si vínovou, tyrkysovou? Třeba si jich vyberete i víc, protože jsou opravdu neodolatelné a ke každému outfitu se nějaká hodí.