Když je vaše výloha vystavena slunečnímu záření

Všichni se rádi podíváme do výlohy, která nás něčím zaujme. Ženy se samozřejmě nejraději prohlíží vystavené oblečení, muži se raději věnují elektronice. Každý má prostě to svoje a občas nikomu z nás nedá, aby se do výlohy podíval a zjistil tak, zda se mu nebude hodit něco nového. Ovšem taková výloha musí vypadat. Především do ní musí být vidět a taky vystavené kousky za výlohou musí přilákat kolemjdoucí něčím zajímavým. Nestačí jen originalita, vystavené kousky musí ze sebe vyzařovat barevnost. Jenže ouha, výloha, která je vystavena neustálému slunečnímu záření, po nějaké době nemá čím upoutat, protože všechny vystavené kousky jsou jaksi bez barvy. Sluneční paprsky udělali ze sytých barev jednu jedinou a vše splývá v šeď. Proč? Protože výloha nebyla vhodně zastíněná.

markýza

Stínící prvek jako doplněk

Máte pocit, že váš krámek je nenápadný, až nudný? Bojíte se, že vaše snahy budou k ničemu, protože nepřilákáte dostatek zákazníků? Pokud nabízíte kvalitní zboží, nemusíte se bát. Stačí pár prvních spokojených zákazníků a máte vyhráno. S viditelností krámku můžete taky něco udělat. Hezká fasáda, čistá výloha a upravené prostranství určitě naláká více a více zákazníků, kteří se k vám budou rádi vracet. Zkuste jim vytvořit před svým krámkem i posezení. Vhodně vybraná markýza vám vytvoří originální vstup do vašeho krámku a zároveň zastíní a ochrání před deštěm odpočívající zákazníky. Když všechno sladíte barevně, zjistíte, že váš krámek není vůbec nenápadný.

obchod

Odpočinek na terase

Terasu většina z vás využívá k odpočinku. Jak ale docílit toho, aby na vás nesvítilo sluníčko? Vyberte si vhodné zastínění vaší terasy, které vás ochrání nejen před sluníčkem, ale před deštěm při odpolední kávě. Ať už si vyberete výsuvnou nebo pevnou, obě svůj účel splní.