Galerie plná fotek a videí

Podívejte se na radostné a veselé fotografie. Na ukázku jsme si připravili také video, které můžete shlédnout a udělat si představu, jak to v našem zážitkovém duhovém areálu vypadá a jak se zde naše malé ratolesti baví. Jaké atrakce zde můžete najít? To uvidíte na fotkách. Podrobnější informace máme k dispozici na hlavní stránce.

oslava

  • Děti se zde mohou vyřádit a vydovádět. Skotačí, smějí se, protáhnou si svaly na těle a pořádně se unaví. Určitě na ně budete pyšní, když se přijdou pochlubit, že vydrželi nejdéle skákat na trampolíně, nebo že zvítězili v nějaké hře. Máme připravené soutěže, obrovské skákací atrakce, trampolíny, nafukovací balóny, hrady, ale také něco zábavnějšího pro kluky, jako jsou překážkové dráhy, či střílení formou paintballu s luky a šípy. Něco pro malé dámy i pro větší pány. Atrakce jsou dostupné všem dětem, bez věkového rozdílu. Každý si zde najde něco, co ho bude bavit. Atrakce jsou přizpůsobené různému věku, proto nás můžete navštívit kdykoliv s menšími i většími dětmi.

Zábava od rána do večera

Nechejte se inspirovat fotkami z našeho parku .

  • Oslava v novém kabátku – zábavná a originální. Chcete pro své dítě uspořádat narozeninovou oslavu, ale nevíte, kde by to bylo nejvhodnější? Přijeďte za námi. Uspořádáme takovou oslavu, že na ni vaše dítě nikdy nezapomene. Máme připraveného spoustu místa a desítky různých atrakcí pro menší i větší děti. Pozvěte klidně i přátele a kamarády vašeho syna nebo dcery. Připravíme pro vás zábavu na celý den a jedinečnou oslavu.

míčy
Zábava od rána až do večera, i těmito slovy by se dal popsat celý den plný her, skákání, dovádění a veselí. Děti se příjemně unaví, za celý den budou mít spoustu nových zážitků. Můžete přijet na jakoukoliv dobu. Vstupenka je však celodenní, proto si nemusíte dělat starosti s nějakou určenou dobou. Jistě by vás vaše malé ratolesti nakonec přemluvily, abyste koupili další vstupenku a další, až do večera, takhle to máte vyřízené najednou a nemusíte hlídat čas.